Betbey Tombala

Yılbaşı gecelerinin eğlencesi tombala oyunu, artık bahis sitelerinde yerini aldı. Kaliteli siteler arasında Betbey de bu oyunu sunarak hizmet veriyor. Betbey tombala, tamamen adil şekilde oynanan bir oyundur. Çünkü tombala oyunları, gerçek hayatta tamamen şans faktörünün etkisiyle oynanır. Betbey de sağlam altyapısıyla oyunu şansa bağlı olarak oynatır.

Sağlam altyapısından dolayı, Betbey tombala sıkıntısız bir biçimde oynanır. Yani, oyunu oynarken hiçbir şekilde şüphe duymanıza gerek yok. Çünkü Betbey’in kullanmış olduğu yazılım, hiçbir şekilde hile ve dolandırıcılığa geçit vermez. Ayrıca tüm oyun boyunca Betbey ekipleri tarafından oyun denetlenir. Böylece yaşanması zor olsa da herhangi bir probleme geçit vermeyen bir sitedir.

Betbey Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala oyununu oynamak için ilk yapılması gereken nokta, siteye üye olmaktır. Bu işlem, sitenin güncel giriş sayfası üzerinden yapılır. “Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra karşılaşılan formların doldurulması gerekir. Bahsi geçen formlara doğru bilgilerin verilmesi gereklidir. Aynı zamanda eksik bir bilginin olmaması da üyelik sırasında önem arz eder. Daha sonra aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz:

  • Üyelik işleminden sonra oyun bölümünde “Tombala” oyununa tıklamalısınız.
  • Bu esnada oyun başlamadan önce Betbey’in sunduğu ödeme yöntemlerinden para yatırmanız gerekir.
  • Size kartlar dağıtılır. Bu kartların üzerinde numaraların var olduğunu göreceksiniz.
  • Böylece yavaş yavaş oyuna başlarsınız ve şansınıza göre ya kazanır ya da kaybedersiniz.

Betbey tombala yazılımı, numaraları teker teker çeker. Daha sonra siz de bu numaralar varsa üstü kapatılır. İlk sütun bittiğinde 1. çinko, ikinci sütun 2. çinko ve son sütun bitince tombala olur. Görüldüğü gibi tamamen geçmişteki yılbaşı geçeleriyle aynıdır. Tombala yaptıktan sonra ise kazanmış olursunuz. Böylece yatırdığınız paranın kat kat daha fazlasını almaya da hak kazanırsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*